Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: List
am: ዝርዝር

en: Close
am: ዝጋ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
am: ለመረጃ ደህንነት ሲባል ያስቀመጡት ፋይል ስም ወደ %filename ተቀይራል::
