Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: List
ast: Llista

en: Size
ast: Tamañu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: N/A
ast: N/D

en: Close
ast: Zarrar

en: Testing
ast: Prebes
