Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bo: བདེ་འཇགས་ཀྱི་ཆེད་དུ། ཁྱེད་ཀྱི་ཡར་འཇུག་ལ་མིང་%filename་ཞེས་བཏགས་ཡོད།

en: The specified file %name could not be uploaded.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%name་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།
