Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: List
cs: Seznam

en: Size
cs: Velikost

en: Filename
cs: Název souboru

en: Media
cs: Média

en: Close
cs: Zavřít

en: Testing
cs: Testování

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
cs: Z bezpečnostních důvodů byl nahraný soubor přejmenován na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.
