Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: List
hr: Popis

en: Size
hr: Veličina

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: N/A
hr: N/D

en: Media
hr: Mediji

en: Testing
hr: Testiranje

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hr: Iz sigurnosnih razloga, otpremljena datoteka je preimenovana u %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
hr: Datoteka %name ne može biti otpremljena.
