Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: List
is: Listi

en: Size
is: Stærð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: N/A
is: Á ekki við

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Close
is: Loka

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
is: Af öryggisástæðum hefur skjalið sem þú hlóðst upp verið endurnefnt %filename.
