Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು
