Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Size
ro: Mărime

en: Filename
ro: Nume fișier

en: N/A
ro: N/D

en: Close
ro: Închideți

en: Testing
ro: Testare

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ro: Din motive de securitate fișierul încărcat a fost redenumit în %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ro: Fișierul specificat %name nu a putut fi încărcat.
