Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: List
sl: Seznam

en: Size
sl: Velikost

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: N/A
sl: N/D

en: Close
sl: Zapri

en: Testing
sl: Testiranje

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.
