Plupload integration (2.1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: List
tr: Liste

en: Size
tr: Boyut

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Media
tr: Medya

en: Close
tr: Kapat

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
tr: Güvenlik nedeniyle, yüklediğiniz dosyanın adı %filename olarak değiştirilmiştir.

en: The specified file %name could not be uploaded.
tr: Seçilen %name dosyası yüklenemedi.
