Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: List
cy: Rhestr

en: Size
cy: Maint

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Close
cy: Yn agos

en: Testing
cy: Profi

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
cy: Am resymau diogelwch, mae eich llwythiad i fyny wedi ei ailenwi i %filename.
