Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: List
da: Vis

en: Size
da: Størrelse

en: Filename
da: Filnavn

en: Close
da: Luk

en: Testing
da: Test

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
da: Af sikkerhedsgrunde er den uploadede fil omdøbt til %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
da: Den valgte fil %name kan ikke uploades.
