Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: List
gu: સૂચિ

en: Size
gu: માપ

en: Close
gu: બંધ
