Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: List
kk: Көрсету

en: Size
kk: Көлем

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
kk: Қауіпсіздік себептерімен, сіздің қайта қотарылған файлыңыздың атауы %filename болып ауыстырылды.
