Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Size
km: ទំហំ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Close
km: បិទ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
km: ដើម្បី​សុវត្ថិភាព ឯកសារ​ផ្ទុក​ឡើង​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ជា %filename ។

en: The specified file %name could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ %name ​ទេ​ ។
