Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Size
ps: كچه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Close
ps: تړل
