Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: List
sk: Zoznam

en: Size
sk: Veľkosť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Media
sk: Médiá

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Testing
sk: Testovanie

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sk: Z bezpečnostných dôvodov bol váš nahraný súbor premenovaný na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
sk: Špecifikovaný súbor %name nemohol byť nahraný.
