Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: List
sr: Листа

en: Size
sr: Величина

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sr: Из сигурносних разлога, учитан фајл је преименован у %filename.
