Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: List
sv: Lista

en: Size
sv: Storlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Close
sv: Stäng

en: Testing
sv: Test

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sv: Din uppladdade fil har döpts om till %filename av säkerhetsskäl.

en: The specified file %name could not be uploaded.
sv: Den angivna filen %name kunde inte laddas upp.

en: Allowed files
sv: Tillåtna filer

en: Handles uploads
sv: Hanterar uppladdningar
