Plupload integration (2.1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Close
ug: يېپىش

en: Testing
ug: سىناش
