Plupload integration (2.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: List
te: జాబితా

en: Size
te: కొలత

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Close
te: మూసివేయి

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
te: భద్రతా కారణాల రీత్యా, మీ ఎక్కింపుని %filenameగా మార్చాం.

en: The specified file %name could not be uploaded.
te: %name అను ఫైలు ని అప్లోడ్ చేయుట వీలుపడలేదు
