Plupload integration (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: List
sq: Lista

en: Size
sq: Madhësia

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sq: Për arsye sigurie, skedari që keni ngarkuar është riemërtuar në %filename.
