Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: All
hr: Svi

en: Normal
hr: Normalno

en: Media
hr: Mediji

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Duration
hr: Trajanje

en: Pause
hr: Zaustavi
