Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Normal
lt: Normalus

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Loop
lt: Ciklas

en: Duration
lt: Laikas
