Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: All
sv: Alla

en: Volume
sv: Volym

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Controls
sv: Kontroller

en: Speed
sv: Hastighet

en: Current time
sv: Aktuell tid

en: Pause
sv: Pausa

en: Play
sv: Spela upp

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge
