Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: All
az: Hammısı

en: Loop
az: Döngə

en: Duration
az: Müddət

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
