Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Download
ru: Скачать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: All
ru: Все

en: Normal
ru: Нормальный

en: Volume
ru: Объем

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Quality
ru: Качество

en: Loop
ru: Цикл

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Speed
ru: Скорость

en: Pause
ru: Пауза

en: Play
ru: Играть

en: YouTube settings
ru: Настройки YouTube

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Progress bar
ru: Прогресс бар

en: Restart
ru: Перезапустить
