Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: All
af: Alle

en: Normal
af: Normaal
