Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: All
bg: Всички

en: Media
bg: Медия

en: Duration
bg: Период
