Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Normal
be: Нармальны

en: Media
be: Мультымедыя

en: Start
be: Пачатак

en: Duration
be: Працягласць
