Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: All
bn: সমস্ত

en: Media
bn: মাধ্যম
