Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: All
bs: Sve

en: Normal
bs: Normalno
