Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: All
ca: Tot

en: Volume
ca: Volum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Loop
ca: Bucle

en: Duration
ca: Durada

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Current time
ca: Hora actual

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Progress bar
ca: Barra de progrés
