Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: All
eo: Ĉiuj
