Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: All
fa: همه

en: Normal
fa: عادی

en: Media
fa: رسانه

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Quality
fa: کیفیت

en: Loop
fa: حلقه

en: Duration
fa: مدت

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Speed
fa: سرعت

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه
