Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: All
fil: Lahat
