Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Download
is: Tak niður

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: All
is: Øll
