Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: All
gl: Todo

en: Media
gl: Medios

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Loop
gl: Bucle

en: Duration
gl: Duración

en: Controls
gl: Controis

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Speed
gl: Velocidade

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Progress bar
gl: Barra de progreso
