Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: All
hi: सभी

en: Normal
hi: सामान्य

en: Media
hi: मीडिया

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Duration
hi: अवधि
