Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Media
hy: Մեդիա
