Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: All
ja: すべて

en: Normal
ja: ノーマル

en: Volume
ja: ボリューム

en: Media
ja: メディア

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Loop
ja: ループ

en: Duration
ja: 期間

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Ad
ja: 広告

en: Speed
ja: スピード

en: YouTube settings
ja: YouTubeの設定

en: Progress bar
ja: プログレス バー
