Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: All
kk: Барлық
