Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Media
km: មេឌៀ
