Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: All
lv: Visi

en: Normal
lv: Normāls

en: Media
lv: Multivide

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Loop
lv: Cilpa

en: Duration
lv: Ilgums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Current time
lv: Šībrīža laiks

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
