Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: All
mr: सर्व

en: Normal
mr: साधारण
