Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Download
ms: Muat turun

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: All
ms: Semua
