Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
