Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Download
nl: Downloaden

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: All
nl: Alle

en: Normal
nl: Normaal

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Loop
nl: Lus

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Ad
nl: Advertentie

en: Speed
nl: Snelheid

en: Current time
nl: Huidige tijd

en: Pause
nl: Pauze

en: Mute
nl: Dempen

en: Play
nl: Afspelen

en: YouTube settings
nl: YouTube-instellingen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Unmute
nl: Dempen opheffen

en: Played
nl: Gespeeld

en: Exit fullscreen
nl: Volledig scherm afsluiten

en: Enter fullscreen
nl: Volledig scherm openen
