Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: All
oc: Tot

en: Media
oc: Mèdia

en: End
oc: Fin

en: Loop
oc: Bocla

en: Duration
oc: Durada

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Speed
oc: Velocitat
