Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: All
pl: Wszystko

en: Normal
pl: Zwykły

en: Volume
pl: Głośność

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Quality
pl: Jakość

en: Loop
pl: Pętla

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Speed
pl: Prędkość

en: Current time
pl: Bieżący czas

en: Pause
pl: Pauza

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Play
pl: Odtwórz

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Progress bar
pl: Pasek postępu
